Menü Kapat

Şehirler Arası Nakliyat

Bakırköy Şehirler Arası Nakliyat

Değerli müşterilerimiz firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgiyle taşımadaki tüm hassasiyetleri göz önüne alarak değerli müşterilerimizin en çok kendilerinde sıkıntı yaratan Bakırköy şehirler arası nakliyat için, müşterilerin kafalarındaki tüm soruları zamanla araştırarak ve bu sorunların cevabının seçilecek profesyonel bir taşıma şirketiyle çözebileceğini ve taşımada her zaman işini en iyi şekilde icra eden firmalarla yapmaları gerektiğini ifade etmiştir.
 
Bakırköy şehirler arası nakliyat müşterilerinin kendilerini profesyonel anlamda görmeleri için sıkı bir çalışma yürüterek hizmet vermektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta güvenin sağlıklı ve sorunsuz taşımanın yapılacağı yerdesiniz.
Bakırköy  şehirlerarası taşımalarda müşteri temsilcilerimiz ile görüşen müşterilerine, müşteri hizmetleri temsilcileri tarafından kısa bilgilendirmeleri sağlanır.

Taşıtıcı kişinin uygun olacağı gün ve saatte belirlenir ekspertiz arkadaşlarımızın evlerini ziyaret etmelerini sağlar. Bakırköy şehirler arası nakliyat ekspertizi taşıtıcı kişilerin ev ve ofislerinde yaptıkları incelemeleri rapor eder ve şirkete bildirir. Taşınacak eşyanın ambalajlama malzemesi, asansör kurulup kurulmayacağı, taşınacak eşyanın taşıma mesafesi, taşıma katına ve kullanılacak aracın büyüklüğüne göre fiyatını belirler.
Değerli Müşterilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için ekspertiz arkadaşlarımız müşterilere seçenekler sunar. Birinci seçenekte Bakırköy nakliyat taşıtıcı kişinin durumu ve imkanları uygunsa eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemini taşıma gününden bir gün önce şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel ambalajlama ve paketleme ekipleriyle taşınacak eşya taşınmadan bir gün önce Adan Z ye kadar ambalajlanır ve kolilerin.

Taşıma günü araç kapıya yanaşır ve bir gün önce eşya ambalajlanıp paketlendiğinden Bakırköy evden eve nakliyat işlemi kısa bir süre içerinde gerçekleştirilir. Araç iyi bir şekilde yükleme işlemi yapıldıktan sonra sizinle konuşulan zamanda ikinci evinize doğru yol alır. İkinci seçenekte ise ev eşyası veya ofis taşımacılığı yaptıracak olan müşterilerimizin talebine göre eşya taşınacağı gün tüm paketleme ve ambalajlama işlemi yapılır. Aynı gün içerinde paketlenen ve ambalajlanan malzemeler profesyonel taşıma elamanları tarafından araca yüklenir ve araç ikinci evinize doğru hareket eder. Bakırköy nakliyat şeklinin nasıl olacağını müşteri kendisi belirler ve şirkette müşterinin tercihine göre ayarlamasını ve programını yapar.
 

Hemen Ara